Football - Individual Statistics

Receiving Leaders - All Games
  NAME G REC YDS AVG YPG LNG TD RPG
1 Cameron Coomer, Wilmington 10 66 1032 15.6 103.2 80 13 6.6
2 Yani Williams, Western Brown 9 78 1021 13.1 113.4 85 12 8.7
3 Dylan Poff, Bethel-Tate 10 49 948 19.3 94.8 65 2 4.9
4 Bowen Doane, Fayetteville Perry 9 41 695 17.0 77.2 76 10 4.6
5 Clayton Schirmer, Blanchester 10 35 654 18.7 65.4 0 10 3.5
6 Gauge Dunn, Bethel-Tate 10 55 588 10.7 58.8 45 8 5.5
7 Mason McIntosh, Wilmington 7 43 515 12.0 73.6 67 2 6.1
8 Brent Hopkins, Blanchester 9 29 486 16.8 54.0 0 5 3.2
9 Jack McDonough, New Richmond 5 30 483 16.1 96.6 0 2 6.0
10 Jason Griffin, Batavia 10 19 423 22.3 42.3 0 4 1.9
11 Gary Powell, Western Brown 10 26 375 14.4 37.5 39 3 2.6
12 Jacksson Waialae, Blanchester 8 19 374 19.7 46.8 0 3 2.4
13 Evan Luttrell, Western Brown 5 26 350 13.5 70.0 29 4 5.2
14 Keegan Collins, Western Brown 5 29 323 11.1 64.6 10 1 5.8
15 Branson Smith, East Clinton 6 26 314 12.1 52.3 31 3 4.3
16 Chris Murphy, Fayetteville Perry 8 18 290 16.1 36.3 85 3 2.3
17 Derick Bowman, Blanchester 8 13 239 18.4 29.9 0 3 1.6
18 Matthew Jenkins, Clermont Northeastern 9 8 232 29.0 25.8 0 2 0.9
19 Hunter Slusher, Goshen 10 14 226 16.1 22.6 56 2 1.4
20 Logan Campbell, Western Brown 9 21 223 10.6 24.8 0 2 2.3
21 Isaiah Rigling, Wilmington 7 10 205 20.5 29.3 65 2 1.4
22 Chris Custis, Wilmington 8 19 192 10.1 24.0 30 2 2.4
22 Ryan Camp, Wilmington 9 17 192 11.3 21.3 25 3 1.9
24 Dyllan West, Williamsburg 10 11 179 16.3 17.9 37 1 1.1
25 Patrick Dotson, East Clinton 7 13 178 13.7 25.4 33 1 1.9
26 Jaycob Storer, Bethel-Tate 8 16 170 10.6 21.3 31 0 2.0
27 Drew Mckibben, Williamsburg 10 11 162 14.7 16.2 31 1 1.1
28 David Pride, Clermont Northeastern 9 9 160 17.8 17.8 0 2 1.0
29 Noah Macko, Bethel-Tate 10 24 157 6.5 15.7 20 1 2.4
30 Deven Williams, Batavia 9 5 149 29.8 16.6 0 1 0.6
31 Liam Keller, Western Brown 10 11 145 13.2 14.5 0 2 1.1
32 Adam Slusher, Goshen 10 5 139 27.8 13.9 68 2 0.5
32 Grant Mayer, Wilmington 10 9 139 15.4 13.9 38 2 0.9
34 Isaac Trevino, Western Brown 10 15 135 9.0 13.5 0 0 1.5
35 Tanner Creager, Blanchester 7 9 121 13.4 17.3 0 1 1.3
36 Griffin Laake, Clinton Massie 10 8 117 14.6 11.7 32 3 0.8
37 Randy Hammons, New Richmond 6 33 116 3.5 19.3 0 4 5.5
38 Jake Vaughn, Clinton Massie 9 6 115 19.2 12.8 37 0 0.7
39 Jacob Duty, New Richmond 6 2 93 46.5 15.5 0 1 0.3
40 Destin Ashcraft, Blanchester 6 7 90 12.9 15.0 0 1 1.2
41 Kyle Smith, Bethel-Tate 10 8 87 10.9 8.7 34 2 0.8
42 Max Boland, Williamsburg 10 6 85 14.2 8.5 36 0 0.6
43 Connor Mitchell, Wilmington 7 6 81 13.5 11.6 14 1 0.9
44 Alex Jones, Batavia 10 6 74 12.3 7.4 0 1 0.6
44 Wyatt Burton, Bethel-Tate 5 6 74 12.3 14.8 40 1 1.2
46 Austin suttle, New Richmond 5 5 73 14.6 14.6 0 1 1.0
46 Tavor Mowry, Goshen 7 4 73 18.3 10.4 34 0 0.6
48 Landon Runyon, East Clinton 6 3 72 24.0 12.0 68 0 0.5
49 Jarrett Thatcher, Williamsburg 7 5 71 14.2 10.1 30 1 0.7
49 Brendan Lamb, Clinton Massie 7 3 71 23.7 10.1 35 1 0.4