Football - Individual Statistics

Rushing Leaders - All Games
  NAME G ATT YDS AVG YPG LNG TD
1 Brendan Lamb, Clinton Massie 7 131 1010 7.7 144.3 70 15
2 Josh Taylor, Western Brown 10 217 1439 6.6 143.9 42 13
3 Josh Anderson, New Richmond 6 87 861 9.9 143.5 0 11
4 Jason Griffin, Batavia 10 143 1241 8.7 124.1 0 14
5 cole Joslin, Clermont Northeastern 8 148 950 6.4 118.8 0 6
6 Hunter Jester, Fayetteville Perry 8 160 845 5.3 105.6 55 15
7 Alex Manz, Bethel-Tate 10 167 1021 6.1 102.1 56 7
8 Drew Mckibben, Williamsburg 10 140 1003 7.2 100.3 57 10
9 Adam Slusher, Goshen 10 129 941 7.3 94.1 62 10
10 Noah Macko, Bethel-Tate 10 178 918 5.2 91.8 40 16
11 James Peters, Blanchester 10 134 695 5.2 69.5 0 10
12 Robby Frederick, Clinton Massie 10 69 694 10.1 69.4 68 7
13 Max Boland, Williamsburg 10 138 632 4.6 63.2 36 5
14 Kaleb Moell, Batavia 10 84 629 7.5 62.9 0 12
15 Chace Sicurella, Blanchester 1 5 60 12.0 60.0 0 3
16 Jack Webster, Goshen 8 59 475 8.1 59.4 56 3
17 Grant Mayer, Wilmington 10 119 589 4.9 58.9 43 7
18 Corey Stulz, Clinton Massie 10 75 553 7.4 55.3 54 9
19 Brent Hopkins, Blanchester 9 62 489 7.9 54.3 0 2
20 Daulton Wolfe, Clinton Massie 9 66 467 7.1 51.9 32 8
21 Victor Hill, Goshen 10 92 496 5.4 49.6 43 4
22 Jake Vaughn, Clinton Massie 9 69 430 6.2 47.8 38 5
23 Destin Ashcraft, Blanchester 6 42 265 6.3 44.2 0 4
24 Cayden Clutter, Clinton Massie 2 7 88 12.6 44.0 35 1
25 Hunter Slusher, Goshen 10 62 399 6.4 39.9 53 6
26 Mitchell Williamson, New Richmond 6 76 233 3.1 38.8 0 11
27 Carter Frank, Clinton Massie 2 6 64 10.7 32.0 39 1
27 Colton Doyle, Clinton Massie 1 6 32 5.3 32.0 7 1
29 Jacob Duty, New Richmond 6 43 186 4.3 31.0 0 2
30 Gavin Hickey, Clermont Northeastern 9 53 267 5.0 29.7 0 3
31 Tyler Beam, Clinton Massie 8 25 216 8.6 27.0 45 2
32 Willie Morris, Wilmington 7 39 186 4.8 26.6 14 1
33 Logan Stannus, Fayetteville Perry 10 58 257 4.4 25.7 39 1
34 Mark Wolfer, Fayetteville Perry 10 48 249 5.2 24.9 44 3
35 Seth Lindsey, Williamsburg 8 39 197 5.1 24.6 45 1
36 Calib Horton, Williamsburg 1 3 24 8.0 24.0 9 0
36 Dakota Hawk, Clermont Northeastern 7 56 168 3.0 24.0 0 2
38 Dakota Milton, Williamsburg 10 64 239 3.7 23.9 21 1
39 Kody Zantene, Clinton Massie 3 6 71 11.8 23.7 59 1
40 Brady Evans, Wilmington 10 70 230 3.3 23.0 23 4
41 Blake Casey, Batavia 9 60 206 3.4 22.9 0 2
42 Alex Jones, Batavia 10 50 216 4.3 21.6 0 3
43 Dylan Gilley, Clermont Northeastern 9 50 191 3.8 21.2 0 3
44 Noah Stirr, Wilmington 1 2 21 10.5 21.0 0 0
45 Isaac Trevino, Western Brown 10 46 192 4.2 19.2 0 0
46 Loghan Kelley, Williamsburg 10 39 182 4.7 18.2 47 4
47 Mason McIntosh, Wilmington 7 9 114 12.7 16.3 13 1
48 Austin Rolfe, East Clinton 7 34 113 3.3 16.1 34 1
49 Carson Vanhoose, Clinton Massie 10 14 160 11.4 16.0 45 2
49 Kyreme Adams, Wilmington 3 7 48 6.9 16.0 0 0