Boys Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. Malik Scott (Sr), Wilmington 11.10
2. CJ Boothby (Jr), Clermont Northeastern 11.13
3. CJ Boothby (Jr), Clermont Northeastern 11.37
4. Xaden Hunt (So), Clermont Northeastern 11.39
5. Dylan Iker (Sr), New Richmond 11.40
6. Marty Kreider (Jr), Clinton Massie 11.49
7. William Lucas (Sr), Blanchester 11.53
8. Matej Jostak (Sr), East Clinton 11.54
9. Avery Hauck (So), Batavia 11.65
10. Xaden Hunt (So), Clermont Northeastern 11.85
11. Dylan Arn (Sr), Western Brown 11.89
12. Carter Frank (Sr), Clinton Massie 11.92
13. Adrien Cody (Jr), Wilmington 11.95
14. Bo Snider (Sr), New Richmond 11.99
15. Logan Campbell (Sr), Western Brown 12.04
16. Richie Federle (Jr), Clinton Massie 12.09
17. Tyler Bauman (Jr), New Richmond 12.15
18. Austin Fandrey (Jr), Batavia 12.44
19. Weston Carpenter (So), Clinton Massie 12.45
20. Aiden Johnson (Fr), Georgetown 12.61
21. Hunter Burdine (Sr), Clermont Northeastern 12.67
22. Brandon Carrington (Sr), Georgetown 13.21
23. Carter Cook (Fr), Bethel-Tate 13.28
24. Ryan Kelly (Jr), Batavia 13.42
25. Tyler Harris (So), Georgetown 13.65
26. Noah Hildebrandt (Fr), Batavia 14.18
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. CJ Boothby (Jr), Clermont Northeastern 22.64
2. Dylan Iker (Sr), New Richmond 23.08
3. Marty Kreider (Jr), Clinton Massie 23.29
4. Matej Jostak (Sr), East Clinton 23.41
5. Trent Bocks (Sr), Williamsburg 23.49
6. Hunter Burdine (Sr), Clermont Northeastern 23.53
7. Logan Campbell (Sr), Western Brown 24.11
8. Tyler Sininger (Sr), New Richmond 24.26
9. Cale Wilson (Fr), Clinton Massie 24.33
10. Carter Frank (Sr), Clinton Massie 24.67
11. Xaden Hunt (So), Clermont Northeastern 24.91
12. Austin Fandrey (Jr), Batavia 25.10
13. Hunter Burdine (Sr), Clermont Northeastern 25.18
14. Tye Phipps (Jr), Clinton Massie 25.26
15. Ian Roll (So), Batavia 25.41
16. Adrien Cody (Jr), Wilmington 25.42
17. Weston Carpenter (So), Clinton Massie 25.57
18. Jacob George (Fr), East Clinton 25.67
19. Austin McKinzie (Jr), Western Brown 25.77
20. Henry Gipson (So), Batavia 25.80
21. Isaiah Williams (Jr), Blanchester 26.38
22. Tyler Harris (So), Georgetown 26.55
23. Kaleb Tabor (Jr), Blanchester 26.71
24. Brandon Carrington (Sr), Georgetown 27.30
25. Landon Ryan (Jr), Bethel-Tate 27.35
26. Landon Runyon (Sr), East Clinton 27.40
27. Ryan Kelly (Jr), Batavia 27.54
28. Aiden Johnson (Fr), Georgetown 27.72
29. Noah Hildebrandt (Fr), Batavia 29.99
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Caleb Ware (Sr), Western Brown 52.04
2. Dylan Iker (Sr), New Richmond 52.11
3. Blaize Johnson (Jr), Wilmington 52.50
4. Summit Northrup (Sr), Clermont Northeastern 53.50
5. Cale Wilson (Fr), Clinton Massie 53.57
6. Bo Snider (Sr), New Richmond 54.14
7. Jacob George (Fr), East Clinton 54.47
8. Riley Shelton (Fr), Batavia 54.71
9. Henry Gipson (So), Batavia 56.33
10. Ian Roll (So), Batavia 56.37
11. Tyler Bauman (Jr), New Richmond 56.50
12. Elias Scott (So), Clinton Massie 56.98
13. Trevor Ellis (So), Georgetown 57.37
14. Glenn Peacock (So), East Clinton 57.43
15. Clayton Caldwell (Jr), Georgetown 57.84
16. Thomas Eyre (Sr), Bethel-Tate 58.18
17. Ethan Irwin (Jr), Clermont Northeastern 1:00.02
18. Miley Powell (Sr), Clinton Massie 1:00.20
19. Tyler Harris (So), Georgetown 1:00.40
20. Jacob Haun (Sr), Blanchester 1:00.88
21. Zane Panetta (Sr), Blanchester 1:00.90
800 Meter Run
  NAME TIME
1. Caleb Ware (Sr), Western Brown 1:57.12
2. Summit Northrup (Sr), Clermont Northeastern 1:58.50
3. Summit Northrup (Sr), Clermont Northeastern 2:00.94
4. David Flandermeyer (Fr), Batavia 2:08.26
5. Nick Musselman (Sr), Blanchester 2:11.66
6. Mason Williams (Jr), Georgetown 2:14.13
7. Jacob Groeber (Sr), Clermont Northeastern 2:14.30
8. Toby Hayes (Sr), Clinton Massie 2:15.67
9. Miles Walsh (Jr), Batavia 2:17.88
10. Justin Arnold (Sr), East Clinton 2:18.02
11. Drew Wyss (So), Blanchester 2:18.04
12. Jacob Groeber (Sr), Clermont Northeastern 2:18.24
13. Grant Liming (Fr), Bethel-Tate 2:19.30
14. Richie Federle (Jr), Clinton Massie 2:19.48
15. Trevor Ellis (So), Georgetown 2:21.07
16. Logan Owens (Sr), Georgetown 2:21.27
17. Aaron Riddle (Jr), Georgetown 2:23.92
18. Carson Meyers (So), Clinton Massie 2:25.00
19. Miley Powell (Sr), Clinton Massie 2:25.25
20. Griffin Ross (Sr), New Richmond 2:26.09
21. Jayden Haungs (Fr), Batavia 2:37.25
22. Carson McDowell (Fr), Clinton Massie 2:40.07
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. Summit Northrup (Sr), Clermont Northeastern 4:33.73
2. Trevor Billingsley (Sr), Wilmington 4:33.80
3. Summit Northrup (Sr), Clermont Northeastern 4:50.36
4. Henry Hildebrandt (Jr), Wilmington 4:55.87
5. Clayton Hodge (Sr), Clermont Northeastern 4:56.57
5. Clayton Hodge (Sr), Clermont Northeastern 4:56.57
7. Richie Federle (Jr), Clinton Massie 4:57.17
8. David Flandermeyer (Fr), Batavia 4:59.71
9. Luke Woodruff (Sr), Western Brown 5:02.00
10. Justin Arnold (Sr), East Clinton 5:09.11
11. David Rice (Fr), Western Brown 5:11.00
11. Caleb Ware (Sr), Western Brown 5:11.00
13. Kenneth Moore (Jr), Clinton Massie 5:12.35
14. Luke Hauserman (So), Bethel-Tate 5:16.54
15. Jacob Faught (So), Georgetown 5:19.20
16. Isaac Graham (So), New Richmond 5:21.33
17. Aaron Riddle (Jr), Georgetown 5:29.33
18. Bryce Hensley (Sr), Clinton Massie 5:32.80
19. Jayden Haungs (Fr), Batavia 5:37.83
20. Dexter Beam (Jr), Batavia 5:47.38
21. Ben Howard (Sr), New Richmond 5:53.83
22. Carson McDowell (Fr), Clinton Massie 6:18.00
3200 Meter Run
  NAME TIME
1. Summit Northrup (Sr), Clermont Northeastern 9:34.31
2. Summit Northrup (Sr), Clermont Northeastern 10:22.08
3. Luke Woodruff (Sr), Western Brown 10:48.00
4. Jacob Faught (So), Georgetown 11:19.51
5. David Rice (Fr), Western Brown 11:25.00
6. Kenneth Moore (Jr), Clinton Massie 11:27.00
7. Trevor Ranly (So), Batavia 11:28.19
8. Justin Arnold (Sr), East Clinton 11:29.00
9. Luke Hauserman (So), Bethel-Tate 11:31.82
10. Bryce Hensley (Sr), Clinton Massie 11:32.00
11. Richie Federle (Jr), Clinton Massie 11:32.98
12. Ben Howard (Sr), New Richmond 11:42.41
13. Carson Gooch (So), New Richmond 11:46.42
14. Miles Walsh (Jr), Batavia 12:01.22
15. Dylan Arnold (So), East Clinton 12:07.00
16. Dexter Beam (Jr), Batavia 12:17.09
17. Aaron Riddle (Jr), Georgetown 12:26.58
18. Kaleb Tabor (Jr), Blanchester 12:39.65
19. Caleb Jones (So), Georgetown 12:40.98
110 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. CJ Boothby (Jr), Clermont Northeastern 16.12
2. Blaize Johnson (Jr), Wilmington 16.25
3. Logan Carlier (Sr), Clermont Northeastern 16.74
4. Alexander Underwood (Jr), Georgetown 17.13
5. Mason Becht (Jr), Western Brown 17.20
6. Braden Rolf (Sr), Clinton Massie 17.50
7. Austyn Shepherd (So), Batavia 17.67
8. Matthew Martin (Sr), Clinton Massie 17.69
9. Michael Horn (Sr), East Clinton 17.83
10. Andrew Hawkins (Jr), New Richmond 18.42
11. Grant Harrison (Fr), New Richmond 18.98
12. Cody Crocker (Sr), Georgetown 19.15
13. Isaiah Snader (Fr), Blanchester 19.58
14. Tanner Fooce (Sr), East Clinton 19.69
15. Zaden Pelvit (So), Bethel-Tate 20.02
16. Trayven Jacobs (Fr), Western Brown 20.60
17. Matt Elig (Fr), Batavia 21.61
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Andrew Hawkins (Jr), New Richmond 44.12
2. Matthew Martin (Sr), Clinton Massie 44.30
3. Mason Becht (Jr), Western Brown 44.40
4. Alexander Underwood (Jr), Georgetown 44.61
5. Logan Carlier (Sr), Clermont Northeastern 44.72
6. Caleb Ware (Sr), Western Brown 44.87
7. Braden Rolf (Sr), Clinton Massie 45.50
8. Michael Horn (Sr), East Clinton 45.72
9. Blake Aylward (Fr), Bethel-Tate 46.62
10. Grant Harrison (Fr), New Richmond 47.26
11. Avery Hauck (So), Batavia 48.06
12. Cody Crocker (Sr), Georgetown 49.97
13. Tanner Fooce (Sr), East Clinton 50.82
14. Donta Schoen (Sr), Western Brown 50.84
15. Matt Elig (Fr), Batavia 52.13
16. Isaiah Snader (Fr), Blanchester 52.57
17. Logan Gifford (Sr), Batavia 52.99
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Clinton Massie 45.83
2. Clermont Northeastern 46.21
3. Batavia 46.42
4. New Richmond 47.10
5. Western Brown 47.55
6. Clermont Northeastern 47.69
7. Blanchester 48.35
8. East Clinton 49.80
9. Georgetown 50.41
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Clinton Massie 1:38.28
2. Batavia 1:38.55
3. East Clinton 1:38.83
4. Clermont Northeastern 1:39.24
5. New Richmond 1:41.77
6. Bethel-Tate 1:42.86
7. Blanchester 1:44.02
8. Clermont Northeastern 1:46.91
9. Georgetown 1:47.16
10. Western Brown 1:47.63
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. Wilmington 3:30.46
2. New Richmond 3:39.19
3. Clinton Massie 3:41.64
4. Batavia 3:41.80
5. Blanchester 3:49.02
6. Georgetown 3:50.75
7. East Clinton 3:51.24
8. Bethel-Tate 3:56.25
9. Clermont Northeastern 3:59.07
3200 Meter Relay
  NAME TIME
1. Western Brown 3:49.08
2. Blanchester 8:49.98
3. Batavia 9:07.22
4. Western Brown 9:14.00
5. Georgetown 9:15.75
6. Bethel-Tate 9:16.34
7. Clinton Massie 9:18.40
8. New Richmond 9:33.83
9. East Clinton 9:52.27
10. Clermont Northeastern 10:04.34
11. Clermont Northeastern 10:56.24
Shot Put
  NAME DIST/HT
1. Daelin Maple (Sr), Clinton Massie 54'02.75"
2. Collin Swope (Sr), Clinton Massie 49'02.50"
3. Brett Brooks (Sr), Wilmington 46'03.00"
4. Dane Tomlin (Jr), Western Brown 45'11.00"
5. Connor Iaroli (Sr), Western Brown 45'02.50"
6. Cameron Weil (Sr), Western Brown 43'00.00"
7. Gabriel Staehling (Jr), Blanchester 42'09.50"
8. Justin Ackerman (Sr), New Richmond 41'09.50"
9. Zeth Cowin (Jr), Wilmington 41'04.50"
10. Chasen Allison (Jr), Blanchester 40'09.00"
11. Josh Manz (Sr), Batavia 38'03.50"
12. Colin Shelton (Sr), Batavia 37'09.50"
13. Jake Mott (Jr), Clermont Northeastern 36'04.00"
14. William Hildebrandt (Fr), Wilmington 35'06.00"
15. Ben Smith (Sr), Clinton Massie 35'02.50"
16. Kalib Pottorf (Sr), New Richmond 34'07.25"
17. Brandon Moritz (So), Clinton Massie 33'08.00"
18. Hunter Brown (So), Georgetown 32'09.00"
19. Hayden Sparks (Fr), Clermont Northeastern 32'07.00"
20. Wyatt Bruner (So), Batavia 31'07.00"
21. Hayden Sparks (Fr), Clermont Northeastern 30'11.25"
22. Spencer Wiget (So), East Clinton 30'06.25"
23. Quinton Smith (So), Clinton Massie 30'00.25"
23. Andrew Johnson (Fr), Bethel-Tate 30'00.25"
25. Logan Hodge (So), Clermont Northeastern 29'11.75"
26. Shane Lynch (Sr), East Clinton 29'11.50"
27. Marshall Hunter (Fr), Clinton Massie 29'06.75"
28. Ryan Whisman (Sr), Georgetown 29'05.00"
28. Jayson Edison (Sr), East Clinton 29'05.00"
Discus
  NAME DIST/HT
1. Connor Iaroli (Sr), Western Brown 155'02.00"
2. Brett Brooks (Sr), Wilmington 153'03.00"
3. Collin Swope (Sr), Clinton Massie 142'07.00"
4. Collin Kloepstein (Jr), Williamsburg 131'09.00"
5. Zeth Cowin (Jr), Wilmington 129'05.00"
6. Cameron Weil (Sr), Western Brown 125'03.00"
7. Kalib Pottorf (Sr), New Richmond 125'02.00"
8. Dane Tomlin (Jr), Western Brown 125'00.00"
9. Justin Ackerman (Sr), New Richmond 124'09.00"
10. Devon Cordell (Sr), Wilmington 124'04.00"
11. Gabriel Staehling (Jr), Blanchester 122'04.00"
12. Brandon Moritz (So), Clinton Massie 118'03.00"
13. Josh Manz (Sr), Batavia 110'02.00"
14. Chasen Allison (Jr), Blanchester 107'02.25"
15. Quinton Smith (So), Clinton Massie 105'11.00"
16. William Hildebrandt (Fr), Wilmington 104'05.00"
16. Colin Shelton (Sr), Batavia 104'05.00"
18. Daelin Maple (Sr), Clinton Massie 102'09.00"
19. Jayson Edison (Sr), East Clinton 99'05.00"
20. Shane Lynch (Sr), East Clinton 98'02.00"
21. Wyatt Bruner (So), Batavia 94'00.75"
22. Jake Mott (Jr), Clermont Northeastern 92'08.00"
23. Hayden Sparks (Fr), Clermont Northeastern 92'03.00"
24. Thomas Mullen (Jr), Bethel-Tate 91'03.00"
25. Logan Hodge (So), Clermont Northeastern 85'05.00"
26. Ben Smith (Sr), Clinton Massie 81'00.00"
27. Marshall Hunter (Fr), Clinton Massie 73'08.00"
28. Ryan Whisman (Sr), Georgetown 73'02.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. CJ Boothby (Jr), Clermont Northeastern 21'06.00"
2. CJ Boothby (Jr), Clermont Northeastern 21'01.50"
3. Adrien Cody (Jr), Wilmington 20'03.00"
4. Justyn Fuller (Jr), Williamsburg 19'11.00"
5. Tyler Sininger (Sr), New Richmond 19'10.00"
6. Xaden Hunt (So), Clermont Northeastern 19'09.00"
7. Bo Snider (Sr), New Richmond 19'02.00"
8. Landon Runyon (Sr), East Clinton 19'00.05"
9. William Lucas (Sr), Blanchester 19'00.00"
9. Matej Jostak (Sr), East Clinton 19'00.00"
11. Logan Campbell (Sr), Western Brown 18'11.50"
12. Jude Leahy (So), Clinton Massie 18'09.00"
13. Austyn Shepherd (So), Batavia 18'08.00"
14. Dylan Arn (Sr), Western Brown 18'06.00"
15. Cale Wilson (Fr), Clinton Massie 17'11.00"
16. Riley Shelton (Fr), Batavia 17'07.00"
17. Avery Hauck (So), Batavia 17'05.50"
18. Thomas Mullen (Jr), Bethel-Tate 17'05.00"
19. Tye Phipps (Jr), Clinton Massie 17'03.50"
20. Landen Verdon (Fr), Western Brown 16'08.75"
21. Miley Powell (Sr), Clinton Massie 16'08.50"
22. Tyler Harris (So), Georgetown 16'08.00"
23. Weston Carpenter (So), Clinton Massie 16'01.00"
24. Elias Scott (So), Clinton Massie 15'08.00"
25. Jaden Etheridge (Fr), Batavia 15'03.50"
26. Cody Kidd (Jr), Blanchester 15'01.00"
27. Aiden Johnson (Fr), Georgetown 14'01.00"
28. Logan Gifford (Sr), Batavia 13'05.00"
High Jump
  NAME DIST/HT
1. Justin Ackerman (Sr), New Richmond 6'04.00"
2. Trystan Gries (Jr), Williamsburg 6'02.00"
3. Jude Leahy (So), Clinton Massie 5'10.00"
4. Elias Scott (So), Clinton Massie 5'08.00"
4. Tyler Sininger (Sr), New Richmond 5'08.00"
4. Logan Owens (Sr), Georgetown 5'08.00"
4. Hunter Burdine (Sr), Clermont Northeastern 5'08.00"
4. Austyn Shepherd (So), Batavia 5'08.00"
9. Marcus Williams (Fr), Western Brown 5'07.00"
10. Landen Verdon (Fr), Western Brown 5'06.00"
10. Nathaniel Bozarth (Sr), Wilmington 5'06.00"
10. Hunter Burdine (Sr), Clermont Northeastern 5'06.00"
13. Cale Wilson (Fr), Clinton Massie 5'04.00"
13. Logan Carlier (Sr), Clermont Northeastern 5'04.00"
13. Michael Daniel (Sr), East Clinton 5'04.00"
13. Curtis Singleton (So), East Clinton 5'04.00"
17. Landon Bacon (Sr), Clermont Northeastern 5'02.00"
17. Henry Gipson (So), Batavia 5'02.00"
19. Carson McDowell (Fr), Clinton Massie 5'00.00"
19. Hunter Busam (Sr), Clermont Northeastern 5'00.00"
19. Landon Bacon (Sr), Clermont Northeastern 5'00.00"
22. Nick Brown (So), Batavia 4'10.00"
Pole Vault
  NAME DIST/HT
1. Braden Rolf (Sr), Clinton Massie 14'06.00"
2. Kentin Nichols (Sr), Clermont Northeastern 12'06.00"
3. Kentin Nichols (Sr), Clermont Northeastern 12'00.00"
4. Grant Harrison (Fr), New Richmond 11'06.00"
5. Carson Meyers (So), Clinton Massie 10'06.00"
6. Corbyn Cunningham (Jr), Western Brown 10'00.00"
7. Ryder Smith (Fr), Western Brown 9'00.00"
7. Hunter Busam (Sr), Clermont Northeastern 9'00.00"
9. Hunter Busam (Sr), Clermont Northeastern 8'06.00"
10. Alexander Underwood (Jr), Georgetown 7'00.00"
11. Clayton Caldwell (Jr), Georgetown 5'03.00"