Wrestling - Meet

Team Results
  SCHOOL SCORE  
1. Blanchester 165.0  
2. Clinton Massie 159.5  
3. Western Brown 145.0  
4. Batavia 114.5  
5. Wilmington 107.5  
6. Goshen 96.5  
7. Bethel-Tate 95.0  
8. Clermont Northeastern 92.5  
9. Williamsburg 28.0  
9. New Richmond 28.0  
11. East Clinton 26.5  

106
  NAME SCHOOL  
1.  A.J. Hurt Western Brown  
2.  Tate Bein Batavia  
3.  Colby Johnson Clermont Northeastern  
4.  Cole Moorman Clinton Massie  
113
  NAME SCHOOL  
1.  Brandon Sauter Batavia  
2.  Grant Moorman Clinton Massie  
3.  Dylan Rowland Williamsburg  
4.  Thane McCoy Wilmington  
120
  NAME SCHOOL  
1.  Chas Huff Goshen  
2.  Bryan Sauter Batavia  
3.  Drake Battista Western Brown  
4.  Ethan Johnson Clinton Massie  
126
  NAME SCHOOL  
1.  Nathan Kulbe Batavia  
2.  Carson Curless Blanchester  
3.  Donnie Harrison Bethel-Tate  
4.  Devin Snyder Wilmington  
132
  NAME SCHOOL  
1.  Josh Dunn Goshen  
2.  Blake Seaman Clinton Massie  
3.  Gage Daugherty Western Brown  
4.  Gage Berwanger Blanchester  
138
  NAME SCHOOL  
1.  Ezra Marlow Western Brown  
2.  Dominic Davison Wilmington  
3.  Johnny Schirmer Blanchester  
4.  Dylan Thompson Batavia  
145
  NAME SCHOOL  
1.  Sam Eastes Wilmington  
2.  Anthony Wright Western Brown  
3.  Jon Woodward Goshen  
4.  Jacob Groeber Clermont Northeastern  
152
  NAME SCHOOL  
1.  Robby Frederick Clinton Massie  
2.  Dalton Garrison Wilmington  
3.  Zane Panetta Blanchester  
4.  Thomas Hill Goshen  
160
  NAME SCHOOL  
1.  Gage Huston Blanchester  
2.  Bubba Darnell Bethel-Tate  
3.  Kile Holland Wilmington  
4.  Blaine Seaman Clinton Massie  
170
  NAME SCHOOL  
1.  Colt Conover Blanchester  
2.  Jonathan Cline East Clinton  
3.  Hayden Mattes Clermont Northeastern  
4.  Mikey Molloy Bethel-Tate  
182
  NAME SCHOOL  
1.  David Pride Clermont Northeastern  
2.  Kadin Berwanger Blanchester  
3.  Christian Whisner Western Brown  
4.  Braxton Green Clinton Massie  
195
  NAME SCHOOL  
1.  Colton Doyle Clinton Massie  
2.  Andrew Hatter Williamsburg  
3.  Blake Reed Bethel-Tate  
4.  Cody Kidd Blanchester  
220
  NAME SCHOOL  
1.  Gary Powell Western Brown  
2.  James Peters Blanchester  
3.  Joe Baughman Clinton Massie  
4.  Gabe Shepherd New Richmond  
285
  NAME SCHOOL  
1.  Jayce Glenn Bethel-Tate  
2.  Lane Schultz Clinton Massie  
3.  Max Anstaett Clermont Northeastern  
4.  Connor Hellenthal Goshen  
File(s)
Results of 2019 - 2020 SBAAC Wrestling Tournament
SBAAC Team Scores, Awards and Championship Round