Boys Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME SCHOOL LOCATION TIME
1. Aidan Henson East Clinton Finishtiming XC Classic 16:45.20
2. Tyler Parks Wilmington Mason Invitational 17:06.70
3. Ryan Cooper Western Brown Milford 17:32.00
4. Caleb Ware Western Brown Milford 17:44.00
5. Summit Northrup Clermont Northeastern Ripley 17:50.00
6. Sam Frondorf Bethel-Tate Mason 17:51.00
7. Colton O’Hara Western Brown FinishTiming 18:01.00
8. Garrett Stoffer Wilmington Mason Invitational 18:03.30
9. Brady Jenkins New Richmond Wilmington 18:04.00
10. Tyler Preston Wilmington Finishtiming Invitational 18:11.00
11. Lasse Hoffman East Clinton Finishtiming XC Classic 18:26.30
12. Pedro Escobedo Wilmington Finishtiming Invitational 18:30.30
13. Luke Woodruff Western Brown Milford 19:01.00
14. Wesley Bailey New Richmond Mason 19:04.00
15. Sam Eastes Wilmington Finishtiming Invitational 19:05.40
16. Thomas Eyre Bethel-Tate Bethel 19:12.00
17. Clayton Hodge Clermont Northeastern Felicity 19:24.00
18. Dylan Jones Goshen Loveland 19:32.00
19. Noah Geggie Wilmington Finishtiming Invitational 19:35.30
20. Kody Swinford Felicity-Franklin Bethel Invitational 19:36.00
21. Bryce Hensley Clinton Massie Mason 19:41.00
22. Alex Black Bethel-Tate Mason 19:42.00
23. Wyatt Sexton Western Brown FinishTiming 19:43.00
24. Tyler Conley Clermont Northeastern Ripley 19:45.00
25. Justin Arnold East Clinton Felicity John S. Corbin Invitational 19:45.74
26. Aiden Bryant Goshen Loveland 19:51.50
27. Anthony Carrington Georgetown Finishtiming Classic-Wilmington 19:55.30
28. Ben Howard New Richmond Mason 19:56.00
29. Ian McQueary Bethel-Tate Felicity 19:57.00
30. Noah Sayles Bethel-Tate Mason 20:02.00
31. Zachary Vest East Clinton Felicity John S. Corbin Invitational 20:05.29
32. Nick Musselman Blanchester Bethel-Tate Invitational 20:10.44
33. Ethan Thomas Georgetown Finishtiming Classic-Wilmington 20:11.10
34. Will Hess New Richmond Mason 20:13.00
35. Anthony Carlo Goshen Loveland 20:20.70
36. AJ McCarthy Bethel-Tate Mason 20:24.00
37. Landon Easter Felicity-Franklin Ripley Invitational 20:26.00
38. Brett Bandow Blanchester Bethel-Tate Invitational 20:29.65
39. Cale Varney Georgetown Finishtiming Classic-Wilmington 20:30.10
40. Jack Fite Western Brown Milford 20:32.00
41. Aiden McGinnis Georgetown Finishtiming Classic-Wilmington 20:38.30
42. Christian Conner Batavia Corwin Nixon Park, Mason 20:43.00
42. Blake Howard New Richmond Mason 20:43.00
44. Anas Rehmani Batavia Corwin Nixon Park, Mason 20:44.00
45. Logan Owens Georgetown Bethel XC Invite 20:44.83
46. Alex Senter New Richmond Mason 20:45.00
47. Calvin Walls Wilmington Finishtiming Invitational 20:45.40
48. Jack Glenn New Richmond Mason 20:53.00
49. Noah Bunting Clermont Northeastern Bethel 20:58.00
50. Dakotah Crocker Georgetown Finishtiming Classic-Wilmington 21:00.80
51. Noah Gebhart New Richmond Mason 21:04.00
52. Levi Sayles Bethel-Tate Bethel 21:07.00
53. Coen Lucas Western Brown Felicity 21:12.00
54. Brandon Carrington Georgetown Finishtiming Classic-Wilmington 21:12.40
55. Luke Lentine Clinton Massie Cedarville 21:18.00
56. Richard Wood East Clinton Bethel Tate Invitational 21:21.64
57. Logan Crooks New Richmond Mason 21:25.00
58. Logan Setty Bethel-Tate Mason 21:28.00
59. Paris Schafer Goshen Williamsburg 21:31.32
60. Hunter Busam Clermont Northeastern Felicity 21:33.00
60. Seth Goodall Clinton Massie Cedarville 21:33.00
62. Michael Horn East Clinton Bethel Tate Invitational 21:34.59
63. Isaiah Lewis Batavia Willaimsburg Hgsh School 21:36.84
64. Lukas McCarty Western Brown FinishTiming 21:39.00
65. Brady McKinney Wilmington Mason Invitational 21:48.20
66. Maverick Conley Clermont Northeastern Bethel 22:05.00
67. Van Frye East Clinton Bethel Tate Invitational 22:09.63
68. Collin Whisman Goshen Loveland 22:10.00
69. Joesph Yoder Goshen Loveland 22:11.30
70. Nathan Balzhiser Georgetown Ripley Invitational 22:15.00
71. Seth Patterson Clermont Northeastern Ripley 22:16.00
72. Joey Haines Blanchester Hillsboro Ohio Classic 22:20.00
73. Cody Graves Georgetown Earl Bird-Felicity 22:22.00
74. Nathan Weyer Goshen Loveland 22:34.00
75. Adam Lott New Richmond Mason 22:35.00
76. Evan Louderback Felicity-Franklin Felicity Invitational 22:36.00
77. Ian Schwettman Felicity-Franklin Felicity Invitational 22:37.00
78. Brandon Royse Batavia Bethel Invitational 22:41.53
79. Landen Mount Western Brown Milford 22:47.00
80. Max Walls New Richmond Mason 22:48.00
81. Aiden Wallace Clinton Massie Lebanon 22:51.00
82. Tyler Greenawalt Goshen Williamsburg 22:51.34
83. Josh Marion Western Brown Felicity 22:53.00
84. Adonis Peterson Wilmington Finishtiming Invitational 22:54.90
85. Josh Cline East Clinton Bethel Tate Invitational 23:03.73
86. Matthew O'Neill Blanchester Hillsboro Ohio Classic 23:06.00
87. Clayton Caldwell Georgetown Bethel XC Invite 23:08.15
88. Jon Cline East Clinton Felicity John S. Corbin Invitational 23:08.71
89. Noah McCann Georgetown Bethel XC Invite 23:10.00
90. Owen Boone Batavia Bethel Invitational 23:12.01
91. Chase Kiser New Richmond Wilmington 23:18.00
92. Jacob Howard East Clinton Felicity John S. Corbin Invitational 23:24.20
93. Shep Lansaw New Richmond Mason 23:33.00
93. Brent Thoroughman Western Brown Milford 23:33.00
95. Wes Sweet Georgetown Finishtiming Classic-Wilmington 23:41.10
96. Isaiah Walriven New Richmond Mason 23:43.00
97. Izaia Billingsley Wilmington Mason Invitational 23:50.80
98. Brandon Walters Wilmington Mason Invitational 24:18.90
99. Paul Smith Felicity-Franklin Ripley Invitational 24:19.00
100. Alex Shelton Clinton Massie Mason 24:25.00
101. Robbie Baumgardner Georgetown Ripley Invitational 24:35.00
102. Travis Smith Clinton Massie Mason 24:52.00
103. Ben Erhardt Western Brown Milford 24:57.00
104. Owen Thackston Wilmington Mason Invitational 24:57.50
105. Brenden Bogli New Richmond Wilmington 25:02.00
106. Eric Jeandrevin Goshen Loveland 25:02.30
107. Austin Paprocki Goshen Loveland 25:08.90
108. Taylor Powell New Richmond Mason 25:30.00
109. Matthew Hammer New Richmond Mason 25:49.00
110. Quade Wainscott Goshen Williamsburg 26:15.52
111. Matthew Johns Felicity-Franklin Felicity Invitational 26:48.00
112. Jacob Edwards Goshen Loveland 27:01.80
113. Caleb McConnell New Richmond Mason 27:22.00
114. Jordan Adams Felicity-Franklin Ripley Invitational 27:30.00
115. Zeke Melton Bethel-Tate Bethel 27:35.00
116. Jacob Kunz New Richmond Mason 27:44.00
117. Ethan Daniel New Richmond Mason 27:45.00
118. Ethan Wehrmeyer New Richmond Wilmington 28:06.00
119. Liam Smith Goshen Loveland 28:51.50
120. Nathan Combs Batavia Bethel Invitational 29:17.64
121. Hunter Shepherd Western Brown FinishTiming 29:26.00
122. Gideon Smith Felicity-Franklin Bethel Invitatational 31:33.00
123. David Bartolin Felicity-Franklin Bethel Invitational 31:44.00
124. Garrett Pinger Felicity-Franklin Felicity Invitational 32:11.00
125. Griffin Snarr Wilmington Mason Invitational 32:51.50
126. Kaiden Hartness Goshen Williamsburg 40:15.00