Boys Tennis - Statistics

First Singles
  Conference Overall
NAME SCHOOL W-L PCT W-L PCT
Ethan Erwin Bethel-Tate 1 - 0 1.000 1 - 0 1.000
Tanner Weeks Bethel-Tate 0 - 0 .000 1 - 0 1.000
Brennen Swope Clinton Massie 0 - 0 .000 1 - 0 1.000
Jon Lang New Richmond 0 - 0 .000 1 - 0 1.000
Clayton Amburgy Clinton Massie 9 - 1 .900 11 - 1 .917
Koby Hyde Georgetown 9 - 2 .818 11 - 2 .846
Jacob Miller Blanchester 10 - 0 1.000 14 - 4 .778
Caleb Fite Western Brown 0 - 1 .000 2 - 1 .667
Noah Hiler Western Brown 8 - 5 .615 15 - 9 .625
Avery Bradshaw Wilmington 6 - 0 1.000 8 - 5 .615
Cade Heflin New Richmond 5 - 4 .556 8 - 7 .533
Hayden Pirman East Clinton 1 - 0 1.000 3 - 3 .500
Cooper Reinert Bethel-Tate 6 - 6 .500 7 - 9 .438
Colton Stamper Felicity-Franklin 4 - 6 .400 6 - 8 .429
Brayden Rhoads Wilmington 2 - 2 .500 3 - 4 .429
Jake Howard East Clinton 2 - 2 .500 5 - 9 .357
Jake Paulin Batavia 0 - 3 .000 1 - 6 .143
Zylar McCullah Goshen 1 - 6 .143 1 - 7 .125
Nicholas (Cole) Schwarber Clermont Northeastern 0 - 1 .000 0 - 1 .000
Gabe Beebe Clermont Northeastern 0 - 7 .000 0 - 10 .000
Noah Curran Clermont Northeastern 0 - 0 .000 0 - 1 .000
Jason Martin Clinton Massie 0 - 0 .000 0 - 2 .000
Aidan Henson East Clinton 0 - 1 .000 0 - 1 .000
Trenton Garen East Clinton 0 - 0 .000 0 - 1 .000
Gerardo Espinosa Goshen 0 - 1 .000 0 - 1 .000
Second Singles
  Conference Overall
NAME SCHOOL W-L PCT W-L PCT
Dylan Coffey Western Brown 0 - 0 .000 3 - 0 1.000
Jack Romer Wilmington 0 - 0 .000 2 - 0 1.000
Hunter Miller Blanchester 1 - 0 1.000 1 - 0 1.000
Tanner Weeks Bethel-Tate 0 - 0 .000 1 - 0 1.000
Cody Kisner Bethel-Tate 0 - 0 .000 1 - 0 1.000
Logan Heitzman Blanchester 0 - 0 .000 1 - 0 1.000
Tyler Greathouse Clinton Massie 0 - 0 .000 1 - 0 1.000
Joe George New Richmond 0 - 0 .000 1 - 0 1.000
Ethan Erwin Bethel-Tate 11 - 0 1.000 12 - 1 .923
Brayden Rhoads Wilmington 5 - 1 .833 10 - 1 .909
Jon Lang New Richmond 8 - 1 .889 11 - 4 .733
Avery Bradshaw Wilmington 4 - 0 1.000 5 - 2 .714
Wesley O'Hara Western Brown 7 - 5 .583 15 - 9 .625
Aidan Henson East Clinton 1 - 0 1.000 4 - 3 .571
Logan Clarkson Felicity-Franklin 6 - 5 .545 7 - 6 .538
Austin Faucett Clinton Massie 4 - 6 .400 7 - 6 .538
Brian Miller Blanchester 7 - 2 .778 8 - 7 .533
Ian Lowe Bethel-Tate 1 - 0 1.000 1 - 1 .500
Ethen Berger Batavia 0 - 1 .000 1 - 1 .500
Brennen Swope Clinton Massie 0 - 0 .000 1 - 1 .500
Pan Michelle Georgetown 2 - 3 .400 2 - 3 .400
Gerardo Espinosa Goshen 2 - 5 .286 3 - 5 .375
Keagan Gadbury Batavia 1 - 4 .200 3 - 5 .375
Grant Stonewall East Clinton 0 - 1 .000 1 - 2 .333
Austin Bradford Georgetown 3 - 7 .300 3 - 9 .250
Hayden Pirman East Clinton 2 - 9 .182 3 - 9 .250
John Cline East Clinton 1 - 1 .500 1 - 3 .250
Bryce Zenni Batavia 0 - 6 .000 2 - 9 .182
Ty Shepherd Batavia 0 - 2 .000 0 - 2 .000
Nicholas (Cole) Schwarber Clermont Northeastern 0 - 3 .000 0 - 4 .000
Isaac Bosley Clermont Northeastern 0 - 0 .000 0 - 1 .000
Noah Curran Clermont Northeastern 0 - 4 .000 0 - 6 .000
Jason Martin Clinton Massie 0 - 0 .000 0 - 1 .000
Owen Beatty East Clinton 0 - 0 .000 0 - 1 .000
Madison Young Georgetown 0 - 5 .000 0 - 5 .000
Chris Bradley Goshen 0 - 1 .000 0 - 1 .000
Third Singles
  Conference Overall
NAME SCHOOL W-L PCT W-L PCT
Cody Kisner Bethel-Tate 11 - 0 1.000 12 - 0 1.000
Caleb Reed Wilmington 2 - 0 1.000 2 - 0 1.000
Brennen Swope Clinton Massie 0 - 0 .000 2 - 0 1.000
Jacob Napier Bethel-Tate 1 - 0 1.000 1 - 0 1.000
Grant Stonewall East Clinton 1 - 0 1.000 1 - 0 1.000
Nathan Baker Felicity-Franklin 1 - 0 1.000 1 - 0 1.000
Jacob Romer Wilmington 1 - 0 1.000 1 - 0 1.000
Nick Weis Bethel-Tate 0 - 0 .000 1 - 0 1.000
Tanner Weeks Bethel-Tate 0 - 0 .000 1 - 0 1.000
Isaiah Weeks Bethel-Tate 0 - 0 .000 1 - 0 1.000
Abby Faucett Clinton Massie 0 - 0 .000 1 - 0 1.000
Jack Romer Wilmington 6 - 0 1.000 12 - 1 .923
Wenzel Vatova Western Brown 7 - 4 .636 18 - 6 .750
Joe George New Richmond 7 - 2 .778 10 - 5 .667
Chris Bradley Goshen 1 - 1 .500 2 - 1 .667
Colton Wilson Blanchester 6 - 1 .857 8 - 5 .615
John Cline East Clinton 5 - 4 .556 5 - 5 .500
Tate Liming Felicity-Franklin 1 - 0 1.000 1 - 1 .500
Cody McCollister Blanchester 1 - 1 .500 1 - 1 .500
Kyler Myers Batavia 0 - 0 .000 1 - 1 .500
Brady Henry Wilmington 0 - 0 .000 1 - 1 .500
Aidan Henson East Clinton 2 - 3 .400 3 - 4 .429
Jason Martin Clinton Massie 2 - 4 .333 3 - 4 .429
Luke Jennings Felicity-Franklin 3 - 5 .375 5 - 7 .417
Latham Hannah Georgetown 1 - 2 .333 1 - 2 .333
Max Applegate Batavia 0 - 1 .000 1 - 2 .333
Andrew Daye Goshen 1 - 4 .200 1 - 4 .200
Caden McKay Clinton Massie 0 - 2 .000 1 - 4 .200
Mason Weisbrodt Batavia 0 - 2 .000 0 - 4 .000
Max Nicolaus Batavia 0 - 4 .000 0 - 4 .000
Kenny Ogle Bethel-Tate 0 - 0 .000 0 - 1 .000
Bryce Bandow Blanchester 0 - 0 .000 0 - 1 .000
Nicholas (Cole) Schwarber Clermont Northeastern 0 - 1 .000 0 - 4 .000
Noah Curran Clermont Northeastern 0 - 3 .000 0 - 4 .000
Tierra Tuneburg Clermont Northeastern 0 - 2 .000 0 - 2 .000
Alex Jones Clinton Massie 0 - 2 .000 0 - 2 .000
Carter Carey East Clinton 0 - 0 .000 0 - 1 .000
Zac Carver East Clinton 0 - 1 .000 0 - 2 .000
Chris Dixon New Richmond 0 - 0 .000 0 - 1 .000
Justin Sidwell Western Brown 0 - 1 .000 0 - 2 .000
Griffin Fite Western Brown 0 - 0 .000 0 - 1 .000
Nigel Banks Wilmington 0 - 0 .000 0 - 1 .000