Football - Individual Statistics

Receiving Leaders - All Games
  NAME G REC YDS AVG YPG LNG TD RPG
1 Cameron Coomer, Wilmington 10 66 1032 15.6 103.2 80 13 6.6
2 Yani Williams, Western Brown 9 78 1021 13.1 113.4 85 12 8.7
3 Bowen Doane, Fayetteville Perry 9 41 695 17.0 77.2 76 10 4.6
3 Clayton Schirmer, Blanchester 10 35 654 18.7 65.4 0 10 3.5
5 Gauge Dunn, Bethel-Tate 10 55 588 10.7 58.8 45 8 5.5
6 Brent Hopkins, Blanchester 9 29 486 16.8 54.0 0 5 3.2
7 Evan Luttrell, Western Brown 5 26 350 13.5 70.0 29 4 5.2
7 Jason Griffin, Batavia 10 19 423 22.3 42.3 0 4 1.9
7 Randy Hammons, New Richmond 6 33 116 3.5 19.3 0 4 5.5
10 Jacksson Waialae, Blanchester 8 19 374 19.7 46.8 0 3 2.4
10 Chris Murphy, Fayetteville Perry 8 18 290 16.1 36.3 85 3 2.3
10 Branson Smith, East Clinton 6 26 314 12.1 52.3 31 3 4.3
10 Ryan Camp, Wilmington 9 17 192 11.3 21.3 25 3 1.9
10 Gary Powell, Western Brown 10 26 375 14.4 37.5 39 3 2.6
10 Derick Bowman, Blanchester 8 13 239 18.4 29.9 0 3 1.6
10 Griffin Laake, Clinton Massie 10 8 117 14.6 11.7 32 3 0.8
17 Kyle Smith, Bethel-Tate 10 8 87 10.9 8.7 34 2 0.8
17 Jack McDonough, New Richmond 5 30 483 16.1 96.6 0 2 6.0
17 David Pride, Clermont Northeastern 9 9 160 17.8 17.8 0 2 1.0
17 Logan Campbell, Western Brown 9 21 223 10.6 24.8 0 2 2.3
17 Liam Keller, Western Brown 10 11 145 13.2 14.5 0 2 1.1
17 Tim McPhillips, Williamsburg 9 2 18 9.0 2.0 16 2 0.2
17 Matthew Jenkins, Clermont Northeastern 9 8 232 29.0 25.8 0 2 0.9
17 Alex Byrd, Batavia 8 2 29 14.5 3.6 0 2 0.3
17 Dylan Poff, Bethel-Tate 10 49 948 19.3 94.8 65 2 4.9
17 Adam Slusher, Goshen 10 5 139 27.8 13.9 68 2 0.5
17 Hunter Slusher, Goshen 10 14 226 16.1 22.6 56 2 1.4
17 Chris Custis, Wilmington 8 19 192 10.1 24.0 30 2 2.4
17 Mason McIntosh, Wilmington 7 43 515 12.0 73.6 67 2 6.1
17 Grant Mayer, Wilmington 10 9 139 15.4 13.9 38 2 0.9
17 Isaiah Rigling, Wilmington 7 10 205 20.5 29.3 65 2 1.4
32 Drew Mckibben, Williamsburg 10 11 162 14.7 16.2 31 1 1.1
32 Jarrett Thatcher, Williamsburg 7 5 71 14.2 10.1 30 1 0.7
32 Dyllan West, Williamsburg 10 11 179 16.3 17.9 37 1 1.1
32 Trevor Dato, Goshen 2 2 63 31.5 31.5 53 1 1.0
32 Keegan Collins, Western Brown 5 29 323 11.1 64.6 10 1 5.8
32 Connor Mitchell, Wilmington 7 6 81 13.5 11.6 14 1 0.9
32 Austin suttle, New Richmond 5 5 73 14.6 14.6 0 1 1.0
32 Gabe Shephard, New Richmond 5 1 7 7.0 1.4 0 1 0.2
32 Jacob Duty, New Richmond 6 2 93 46.5 15.5 0 1 0.3
32 Tanner Creager, Blanchester 7 9 121 13.4 17.3 0 1 1.3
32 Hunter Cook, New Richmond 6 3 54 18.0 9.0 0 1 0.5
32 Destin Ashcraft, Blanchester 6 7 90 12.9 15.0 0 1 1.2
32 Gavin Hickey, Clermont Northeastern 9 3 45 15.0 5.0 0 1 0.3
32 Brendan Lamb, Clinton Massie 7 3 71 23.7 10.1 35 1 0.4
32 Wyatt Burton, Bethel-Tate 5 6 74 12.3 14.8 40 1 1.2
32 Tristan Burkitt, East Clinton 7 1 9 9.0 1.3 9 1 0.1
32 Patrick Dotson, East Clinton 7 13 178 13.7 25.4 33 1 1.9
32 Noah Macko, Bethel-Tate 10 24 157 6.5 15.7 20 1 2.4
32 Alex Jones, Batavia 10 6 74 12.3 7.4 0 1 0.6